MENU
Jesteś tutaj: MAGNESY I OZDOBY USA STANY ZJEDNOCZONE

Magnesy na lodówkę z miastami USA Stany Zjednoczone

Magnesy z miastami świata

Magnesy na lodówkę przedstawiające miasta świata są jedną z najchętniej wybieranych pamiątek z zagranicznych podróży. Jeżeli posiadają motyw z charakterystycznymi elementami krajobrazu odwiedzanych miejsc, tym bardziej przywołują w pamięci piękne wspomnienia z zagranicznych wojaży.

Czytaj więcej...

Magnesy na lodówkę – miasta świata

Magnesy na lodówkę z miastami świata, często prezentują stolice krajów lub miejsca znane jako najchętniej wybierane kierunki turystycznych wędrówek. Znajdują się na nich zdjęcia charakterystycznych dla metropolii zabytków, atrybutów danych miejsc. W naszym sklepie otrzymają Państwo wersje z całościowym zdjęciem konkretnego miejsca lub przygotowane w formie kolaży będących zlepkiem kilku zdjęć. Cechą wspólną jest natomiast napis z nazwą miasta i/lub kraju, aby nie było wątpliwości, jakie miejsce taki magnes przedstawia.

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to nadruk fotografii na naszych magnesach, odbywa się na folii magnetycznej o grubości 0,6 mm, której jakość widoczna jest gołym okiem i wpływa na estetyczny efekt końcowy.

Wymiary magnesów są okazałe jak na ten rodzaj pamiątki i wynoszą: 9 - 9,5 cm na 6 cm.

Magnes znajdujący się na rewersie etykietki posiada dużą siłę przyciągania, dzięki czemu nie ma ryzyka odpadnięcia od powierzchni.

Nasz sklep oferuje możliwość zakupu magnesów z miastami świata bez opakowania lub z opakowaniem w papierową torebkę z gustowną klamerką i stemplem z napisem. Zarówno papierowa torebka, jak i klamerka wykonane są z materiałów ekologicznych: papier i drewno. Stanowią ładny dodatek jeśli magnes ma być prezentem.

Zastosowanie magnesów z miastami świata

Magnesy z miastami mogą być przede wszystkim świetną pamiątką dla Państwa dzieci i Was samych. Zabrane do domu najczęściej zdobią lodówkę, ale mogą zostać również umieszczone na innych metalowych elementach wyposażenia jak tablice magnetyczne, a nawet pomalowane specjalną farbą ściany. Mogą być kupione okazjonalnie i pojedynczo lub stworzyć całą kolekcję magnesów z różnych zakątków świata, w których Państwo byliście lub planujecie się wybrać.

Magnesy oprócz kwestii wizualnej, stanowić mogą też wartość funkcjonalną. Za ich pomocą można przymocować do lodówki np. listę zakupów lub plan lekcji dzieci, a także inne dokumenty czy notatki, które chcemy mieć zawsze na widoku.

Stanowią też świetny pomysł na podarunek dla bliskich czy znajomych. Już mało kto wysyła kartki pocztowe z pobytu na wakacjach, gdy tymczasem można zakupić taki gadżet dla każdego z bliskich i podarować po powrocie. Tak samo dzieci mogą nabyć takie upominki dla kolegów i koleżanek z klasy. Będzie to z pewnością miły akcent z którego ucieszy się każdy obdarowany. To samo tyczy się podarunków dla współpracowników z miejsca pracy.

Jeżeli bliskie są Państwu klimaty podróżnicze, magnesy z miastami świata mogą też pełnić funkcję dekoracyjną, można np. umieścić je w odpowiedniej konfiguracji na tablicy magnetycznej i zawiesić na ścianie. Innym pomysłem jest usytuowanie ich w ramie do obrazu i również przytwierdzenie w celach dekoracyjnych.

Magnesy na lodówkę z całego świata

Magnesy na lodówkę miastami z całego świata, mogą też mieć walor edukacyjny. Dzięki nim w automatyczny sposób Państwa dzieci mogą zapamiętać np. stolice krajów czy główne zabytki danych miejsc.

Niezależnie od powodu, magnesy na lodówkę z miastami świata są zawsze dobrym pomysłem. Te dostępne w naszym sklepie zapewne przypadną Państwu do gustu.

Kategorie:
Wielkość magnesu:
Powierzchnia magnesu:
Sortuj:
Na stronie: