MENU
Jesteś tutaj: PLAKATY I METRYCZKI POKÓJ DZIECKA

Oryginalne plakaty do pokoju dziecka

Całą ciążę czekacie Państwo na ten najważniejszy moment – narodziny dziecka. Dumą napawa was nowa funkcja - bycie rodzicem. Często myślicie o tej chwili, gdy weźmiecie maleństwo w ramiona i rozpoczniecie wspólne życie. Zastanawiacie się o jak niemowlę będzie wyglądać, ale również planujecie miejsce do którego przywieziecie dziecko ze szpitala. Przygotowywanie pokoju dziecięcego, to jedna z najbardziej lubianych przez młodych rodziców czynności.

Plakaty na ścianę dla dzieci

Wchodząc do pokoju dla dziecka, przenosimy się w świat fantazji. Otwierając drzwi, zamiast czterech ścian widzicie Państwo mury zamku; pokład statku piratów; łąkę, na której zaczarowane jednorożce spokojnie skubią trawę. Pomysły na aranżację pokoju są równie nieograniczone, co dziecięca wyobraźnia. Skupmy się jednak na jednym elemencie tego wystroju, którym są plakaty dla dzieci.

Czytaj więcej...

Firma Magnetyczne Studio wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponuje oryginalne plakaty do pokoju dziecięcego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór plakatów na ścianę dla dzieci, zarówno tych najmniejszych jak i nieco starszych.

Plakaty dla dzieci skandynawskie

Jednym z trendów w urządzaniu pokoju jest styl skandynawski. Moda na tę stylistykę przyszła z mroźnej Skandynawii. Wystrój jest neutralny kolorystycznie (zazwyczaj biało-szary), lekko surowy. Wnętrza dostają ciepła, dopiero dzięki użyciu naturalnych dodatków. Wykorzystanie takiego zestawu kolorystycznego, staje się idealnym tłem dla dziecięcej olbrzymiej i kolorowej wyobraźni.

Decydując się na taką aranżację pokoju, zazwyczaj stawiacie Państwo na białe ściany. Jest to idealna baza dla wszelkiego rodzaju dekoracji. Warto zdecydować się na drewniane meble z czarnymi elementami (np. klamkami lub dekorami), oraz subtelnie zaakcentować wnętrze gadżetami w tym kolorze (ramki na zdjęcia, naklejki na ścianę tablicowe czy lampki).

Doskonałym uzupełnieniem nieco surowego, ale pełnego spokoju i piękna wystroju, będą plakaty dla dzieci w stylu skandynawskim. Plakaty skandynawskie to hit nie tylko tego sezonu - to ponadczasowy design, który zaobserwować można w niemal każdym zakątku świata! W wielu domach nie brakuje skandynawskich elementów, a wszystko dlatego, że wnętrza urządzone w takim stylu, wyróżniają się na tle innych elegancją oraz jasnością. Cechuje je niezwykle modny minimalizm i naturalna prostota, które zawsze sprawdzą się doskonale!

Oryginalne plakaty do pokoju dziecięcego

Nie wszyscy Państwo pragniecie minimalistycznych ozdób do pokoju swoich maluchów. Wśród naszych klientów dużym zainteresowaniem cieszą się innego rodzaju plakaty dla dzieci, które pozwolą na stworzenie pięknej przestrzeni dla pociech. Mogą być to motywy boho (kwiaty, liście), lub wyjątkowo barwne zwierzątka. W ofercie posiadamy także plakaty na ścianę dla dzieci z modlitwami.

Tak zaaranżowany pokój dziecięcy to miejsce, z którego dziecko nie będzie chciało wychodzić. Mamy także śliczne, edukacyjne plakaty dla dzieci.
Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej strony i zamówienia wymarzonych plakatów. Nasza oferta jest naprawdę bogata. Poza tym jesteśmy w stanie wykonać dowolny plakat na życzenie. Satysfakcja klienta to nasz główny cel.

Kategorie:
Format plakatu:
Format plakatów:
Rodzaj tła:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona