MENU
Jesteś tutaj: PLAKATY I METRYCZKI KRAJOBRAZOWE

Plakaty krajobrazowe na ścianę

Nowoczesny wystój wnętrz charakteryzuje się zastosowaniem pastelowych barw oraz niewielką ilością mebli, zgromadzonych w jednym pomieszczeniu. Właśnie dlatego powinni Państwo pomyśleć o urozmaiceniu przestrzeni w dekoracje. Dzięki nim poczujecie się w nich naprawdę swobodnie oraz uzyskacie wymarzony klimat.

Czytaj więcej...

Z naszej strony proponujemy Państwu szeroki wachlarz oryginalnych plakatów i naklejek naściennych, cechujących się wyjątkowym charakterem, a także nowoczesnym designem. Plakat na ścianę daje Państwu nieskończone możliwości aranżacyjne. Wszystko zależy od kreatywności oraz miejsca. Grafika może samodzielnie zdobić ścianę, ale można też łączyć ją z innymi dekoracjami. Plakat równie dobrze wygląda powieszony na ścianie, jak i oparty o nią (lub o mebel).

Jako Magnetyczne Studio zajmujemy się przygotowaniem i sprzedażą, nowoczesnych grafik, dekoracyjnych naklejek naściennych oraz pamiątkowych magnesów. Nasze produkty wykonywane są z największą dbałością i znajomością tematu. Dostosowujemy je do gustów zarówno najmłodszych jak również nieco starszych odbiorców. Wśród Państwa, naszych drogich klientów, znaczna większość preferuje plakaty związane z naturą.

Plakaty krajobrazowe na ścianę

Dla Państwa - szukających nowinek, ale jednak gustujących w bardziej tradycyjnych formach, przygotowaliśmy grafiki przedstawiające otaczającą nas przyrodę. Są to plakaty krajobrazowe, plakaty lasu, plakaty gór, plakaty morza czy wreszcie plakaty natury. Wszystkie wykonujemy w wersjach kolorowych jak również w czarno-białych.

Natura posiada niesamowitą zdolność do wywoływania uczucia spokoju i harmonii. Plakaty krajobrazowe z motywami przyrody, są doskonałym narzędziem do tworzenia pięknych galerii ściennych. W ofercie posiadamy np. zestaw plakatów w stylu naturalistycznym, z pięknym jeleniem.

Zamawiając plakat krajobrazowy, uciekniecie Państwo od szarej rzeczywistości za oknem. Plakat morza z piękną piaszczystą plażą czy plakat lasu, ozdobią wasz salon czy sypialnię, przywołując równocześnie wspomnienie wakacji.
Hipnotyzujący plakat krajobrazowy z motywem drzew i światła słonecznego przenikającego przez cienkie przestrzenie między nimi, zachęci Państwa do spaceru w takim miejscu.

Podobne skojarzenia przywoła plakat gór. Droga w surowym krajobrazie nęci i kusi do wspinaczek górskich i dalekich wypraw z plecakiem. Motywy ukazujące piękno i nieskończoną różnorodność natury, pozwolą nacieszyć oko, gdy tego rodzaju plakaty zawisną w pomieszczeniach Państwa mieszkania.
Nie tylko plakaty krajobrazowe, ale również plakaty natury znajdują się w ofercie skierowanej do Państwa.

Dlaczego Magnetyczne Studio?

Nasza firma jest w stanie wykonać dla Państwa wszystkie rodzaje plakatów, przedstawiających miejsca lubiane i przywołujące miłe wspomnienia. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą i zamówić plakat skrojony idealnie pod Państwa wyobrażenia. Wszystkie plakaty drukujemy na świetnej jakości papierze, który nie wyblaknie mimo upływu czasu.

Niezależnie od pory roku, wpuśćmy do domów trochę natury. W obecnych (trudnych) czasach, dobrze móc się przenieść myślami na wyprawę do ukochanych przez Państwa miejsc. Dzięki naszym plakatom mimowolnie poczujecie wiatr na twarzy. Czyż to nie piękne?

Kategorie:
Format plakatu:
Format plakatów:
Format dwóch plakatów:
Rodzaj tła:
Nadruk obramowania:
Sortuj:
Na stronie: