MENU
Jesteś tutaj: NAKLEJKI Tablice Kredowe

Tablice kredowe na ścianę

Tablice kredowe do rysowania i pisania dla dzieci

Czytaj więcej...

Do produkcji wszystkich artykułów sprzedawanych przez nasz sklep wykorzystywana jest renomowana folia samoprzylepna popularnej firmy Oracal. Ponadto druk odbywa się na papierach charakteryzujących się bardzo wysoką gramaturą (powyżej 260 g). Czynniki te składają się na doskonałą jakość produktów końcowych oraz ich długą żywotność.

Oferowane przez nas tablice kredowe do rysowania, wyróżniają się wyjątkowo niewielkim refleksem świetlnym w porównaniu do porównywalnych produktów dostępnych na rynku. Naklejone bez problemu przylegają do wybranej przez Państwa powierzchni na wiele lat. Dzięki dostępności w różnorodnych kształtach i wielkościach świetnie sprawdzą się zarówno jako oryginalny dodatek do wnętrz oraz jako praktyczny gadżet wspomagający organizację codziennego dnia.

Zalety tablic kredowych na ścianę

Urozmaicenie wnętrza i funkcjonalność

Tablica kredowa na ścianę to propozycja, która wprowadzi powiew świeżości do Państwa przestrzeni - czy to domowej, czy biurowej. Wiele posiadanych przez nas i dostępnych na stronie wzorów, inspirowanych jest najnowszymi trendami wnętrzarskimi wprost ze Skandynawii. Pozwolą one na wybranie tablicy kredowej na ścianę, idealnej nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Tego typu dodatki są szczególnie cenione ze względu na swoją praktyczność oraz estetykę. Należy również podkreślić mniej oczywistą funkcję - tablice do pisania pozwolą na spersonalizowanie każdego pomieszczenia. Może Pan/Pani opisać nimi wnętrza, a także nakleić je np na mebel, by zakomunikować jego zawartość. Możliwość pisania po nich kredą, daje szansę na szybką zmianę treści opisowej. Wystarczy gąbka lub ściereczka namoczona w wodzie i zabawę można rozpocząć od początku. Dostosują się więc nie tylko do każdej sytuacji i wnętrza, ale i również do aktualnego Pana/ Pani nastroju lub Państwa dziecka/dzieci.

Tablice do pisania dla dzieci - edukacyjny gadżet dla najmłodszych

Oferowane przez nas produkty idealnie sprawdzą się jako tablice do nauki pisania dla dzieci. Dla tych z Państwa, którzy posiadają pociechy lubujące się w umieszczaniu artystycznych dzieł w miejscach do tego nieprzeznaczonych, tablice kredowe do rysowania będą zbawieniem. Bez wątpienia tablica dla dzieci na ścianę jest bardziej atrakcyjna niż tradycyjna kartka papieru. Taki zabieg pomoże uratować niejedno wnętrze przed dekoracjami - niespodziankami wykonanymi rękoma najmłodszych domowników. W razie potrzeby usunięcia dotychczasowych napisów/rysunków, tablicę wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką lub ściereczką. Po tym zabiegu ćwiczenie literek alfabetu czy cyfr można rozpocząć od nowa. Na tablicach dzieci mogą umieszczać także np słówka, których mają się nauczyć czy wzory matematyczne. Tylko wyobraźnia i dzieci i Państwa może być ogranicznikiem funkcji tablic do pisania dla dzieci.

Tablica kredowa na ścianę - organizacja zadań

Niewielkie rozmiary naklejek tablicowych mogą znacząco przyczynić się do poprawy organizacji, nawet najbardziej trywialnych czynności (na przykład porządku w kuchni). Ciężko zaprzeczyć, że bałagan w szafkach, znacząco obniża radość płynącą z przygotowywania posiłków i często rodzi niepotrzebne sprzeczki. Pomoc w zachowaniu kuchennego ładu, znacząco ułatwi Panu/Pani dokładne opisanie pojemników do przechowywania przypraw czy żywności sypkiej. Dzięki naklejanym tablicom w wersji mini, przeznaczenie poszczególnych opakowań można wygodnie modyfikować bez konieczności zrywania etykiet. Wystarczy przetarcie gąbką. Podobny rodzaj organizacji sprawdzi się też w łazience, biurze, pokoju dziecięcym czy w garderobie.

Kategorie:
Wielkość tablicy:
Wzory:
Wielkość tablicy:
Sortuj:
Na stronie: