MENU
Jesteś tutaj: PLAKATY I METRYCZKI RAMKI DO PLAKATÓW

Ramki do plakatów na ścianę

Szukacie Państwo idealnej ramki do waszych ulubionych zdjęć lub grafik? A może zastanawiacie się nad ozdobieniem wnętrza nowatorskimi, autorskimi fotografiami w ładnych i praktycznych ramkach? Kupiliście obrazki lub plakaty i nie macie jak ich wyeksponować?

Czytaj więcej...

Magnetyczne Studio rozwiąże Państwa problem! Jesteśmy cenionym sklepem internetowym, z którego usług korzystają setki klientów miesięcznie. Aby znaleźć idealne ramki do plakatów na ścianę wystarczy, że zajrzycie do naszej oferty. Teraz wystarczy dokonać wyboru, a wasze zdjęcia i grafiki, którymi chcielibyście się pochwalić przed znajomymi, mogą wreszcie zostać powieszone i cieszyć oko.

Ramki do plakatów na ścianę

Fotografie towarzyszą ludziom od dziesiątek lat. Pełnią funkcję utrwalenia najważniejszych i najpiękniejszych momentów, w celu wywołania wspomnień. Zdjęcia dla Państwa istotne, wywołane w formacie A3 lub A4, skomponowane z naszymi ramkami, umożliwiają utworzenie galerii „idealnych chwil”, wyeksponowanej w dowolnej konfiguracji. Jeśli macie Państwo rysunki dzieci, które wyjątkowo lubicie lub zakupiliście gustowny plakat, nasze ramki również będą dobrym wyborem.

Czarne ramki do plakatów

Proste i czarne ramki mogą być użyte także jako część designu. Zawieszenie w nich minimalistycznych szkiców czy kompozycji np. z piór lub kwiatów, nada wnętrzu określonego sznytu.

Naszą elegancką ramkę do zdjęć i plakatów, możecie Państwo zarówno postawić (np. na podłodze lub kredensie) jak i zawiesić na ścianie. Oferujemy je w dwóch wielkościach Dostępne są formaty A4 (21x29,7 cm) oraz A3 (30x40 cm). Obie w gustownym i uniwersalnym czarnym kolorze.

Czarna, elegancka ramka z tworzywa sztucznego, wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, odpowiednim dla każdego pomieszczenia, ze względu na swoją prostotę. Idealnie wtopi się we wnętrze, bądź odwrotnie – skupi na sobie całą uwagę. Plecy ramki wykonane są z płyty HDF, a jej tył zawiera wygodne zapięcia, umożliwiające łatwą i szybką wymianę fotografii, obrazu czy plakatu.

Ponadto, posiada dwa stabilne haczyki, pozwalające na zawieszenie ramki do plakatów na ścianę w pionie lub w poziomie. Dodatkowo w produktach o formacie A4, zamontowana jest rozkładana nóżka, gwarantującą trwałe i stabilne ustawienie ramki na płaskiej powierzchni.

Wszystkie artykuły pakujemy przed wysyłką, zabezpieczając je w tekturowe narożniki i folię ochronną. W ten sposób minimalizujemy ewentualne straty wynikające z nieodpowiedniego transportu ramki.

Ramki do plakatów - wysoka jakość

Klienci, którzy skorzystali z usług naszego Magnetycznego Studia, potwierdzają wysoką jakość otrzymanego towaru, a także estetyczny wygląd, zgodność z opisem i praktyczność. Ramki do plakatów na ścianę, okazują się doskonałym zastępnikiem, by zamiast starych obrazów i malowideł, stworzyć na ścianie nowoczesną galerię grafik i zdjęć. To nowatorskie rozwiązanie zapewnia wieloletnie użytkowanie, umożliwiające dowolne układanie kompozycji. Jeśli znudzi się Państwu, bez problemu zmienicie konfigurację ramek, a w nich samych wymienicie „obrazki”. Można wykazać się kreatywnością podczas rozmieszczania pamiątek lub plakatów, ustawiając je rodzajami, wielkością czy kolorami.

Warto pamiętać, że niewielka waga ramek, ułatwia przenoszenie produktu z miejsca na miejsce (co jest dodatkowym atutem podczas remontów i przemeblowań). Ramki sprawdzają się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach, pełniąc funkcje ekspozycji Państwa ozdób i pamiątek. Są też idealnym pomysłem na prezent.

Kategorie: