MENU
Jesteś tutaj: PLAKATY I METRYCZKI METRYCZKI

Metryczki na ścianę

Metryczki urodzeniowe dla dziecka na ścianę oraz metryczki ślubne

Czytaj więcej...

Bardzo nam miło, że zainteresowali się Państwo naszymi produktami. Z naszej strony możemy zagwarantować, że dokonali Państwo słusznego wyboru. Dlaczego? Papier na którym wykonywane są między innymi: metryczki urodzeniowe na ścianę, metryczka dla dziecka czy metryczki ślubne pochodzi z cenionej, niemieckiej firmy ORACAL Posiada on gramaturę o satynowym wykończeniu, dzięki czemu zapobiegamy pojawianiu się niechcianych refleksów świetlnych. Nasza firma jest otwarta na nowe pomysły, koncepcje I trendy. Czerpiemy inspiracje płynące głównie ze Skandynawii, dlatego nasze metryczki są wykonywane w stylowo, modnie… Słowem – idealnie pod Państwa gust, dopełnią każde wnętrze.

Metryczka dla dziecka

Szybkie tempo życia często uniemożliwia Państwu celebrowanie ważnych chwil długo I intensywnie. Tymczasem narodziny dziecka są jednym z najpiękniejszych momentów jakie można uczcić . Skorzystanie z oferty naszej firmy, da Państwu luksus zatrzymania się na chwilę i przypomnienia sobie o wyjątkowości faktu narodzin potomstwa. Równocześnie metryczki urodzeniowe na ścianę są wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która właśnie stała się rodzicem.
Metryczki wykonane są w stonowanym stylu, którego uniwersalizm pasuje do każdego pomieszczenia i wystroju.

Metryczka na ścianę - metryczka ślubna

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy Pani/Panu metryczkę, która może stanowić doskonały upominek na rocznicę ślubu lub związku. Zawiera ona spersonalizowane informacje, takie jak data oraz imiona szczęśliwców. Metryczka wykonana w minimalistycznym stylu skandynawskim, którego prostota sprawia, że nie można od niego wzroku. Każde wnętrze w którym znajduje się nasz product, nabiera niepowtarzalnego charakteru i elegancji.

Metryczka jako plakat

W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty, które w zabawny sposób upamiętniają ważne chwile . Przykładem tego jest cudownie pastelowa metryczka - plakat "szop". Na takiej metryczce możemy umieścić specjalnie dla Pani/Pana datę oraz imię. Plakat ze zwierzątkiem, stanowił nie tylko ozdobę pokoju Państwa dziecka/dzieci. Podkreśli także jego wyjątkowość I pomoże maluchowi w kreowaniu własnego gustu i przestrzeni.
Metryczka w ramce może pełnić rolę prezentu na urodziny czy chrzciny dzięki możliwości personalizacji.

Metryczki urodzeniowe na ścianę - ważne informacje

Metryczka - obraz na ścianę oraz metryczki ślubne zawierają spersonalizowane informacje dotyczące narodzin dziecka (imię i nazwisko/ wzrost/ waga/ data narodzin/ miejsce urodzenia), a w przypadku metryczki ślubnej imiona pary, data zawarcia związku/ ślubu/ data zaręczyn, natomiast na plakacie "Szop": imię/ data urodzin. Dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o podanie adekwatnych dla zamówienia uwag.

Zamówienie może być wykonane w wybranym przez Państwa rozmiarze spośród proponowanych:
a) A4: 30,00 cm / 21,00 cm
b) A3: 42,00 cm / 30,00 cm
c) A3+: 48,30cm / 39,20 cm

Plakaty pasują do ram z passe-partout, ale wyglądają równie wspaniale bez nich.

Kategorie:
Format plakatu:
Format plakatów:
Wielkość metryczki:
Kolor tła metryczki:
Sortuj:
Na stronie: