MENU
Jesteś tutaj: NAKLEJKI Miarki wzrostu

Miarka wzrostu na ścianę dla dzieci

Czytaj więcej...

Jeżeli szukają Państwo nieszablonowego pomysłu na wystrój pokoju swojej pociechy lub na prezent dla znajomych z małym dzieckiem/dziećmi, doskonale sprawdzi się miarka wzrostu na ścianę. Miarka dla dzieci różni się od standardowych przyrządów do pomiaru, a korzystanie z niej z pewnością spodoba się dziecku, ze względu na piękno wzorów i kolorów. Nie ma sensu niszczyć ścian, czy też framug drzwi rysując na nich kreski, skoro można skorzystać z naklejki miarki wzrostu, która dodatkowo ozdobi wnętrze.

Naklejka na ścianę - miarka wzrostu dla dzieci

Sam proces montażu jest bardzo łatwy, szybki i przyjemy. Produkcja naszych naklejek odbywa się na renomowanej folii samoprzylepnej znanej firmy Orcal. Miarki dla dzieci są przede wszystkim bezpieczne, bezzapachowe, odporne na wodę i ścieranie czy też promieniowanie UV, przez co ich kolorystyka ma długą żywotność, a użytkowanie jest w pełni komfortowe.

Tłem naklejki jest miejsce, w którym zostanie ona przyklejona. Dzięki temu można ją umieścić w dowolnym miejscu na ścianie czy też na meblach lub drzwiach. Wszystko zależy od koncepcji lub wyobraźni. Dzięki miarce wzrostu dla dzieci, uzyskają Państwo niedrogi i wesoły akcent dekoracyjny wystroju pokoju, którego zamontowanie nie pochłonie zbyt wiele czasu i pieniędzy.

W zestawie znajduje się naklejka miarka wzrostu o wymiarach 30 cm x 145 cm oraz 5 listków, którymi można zaznaczyć wzrost w wybranym przez Państwa momencie. Wzór liska i sarenki, kwiatowy albo z dinozaurami przykują uwagę dziecka na dłużej. Nasze miarki są wysokiej jakości, bardzo starannie wykonane i cieszą oczy nie tylko najmłodszych. Mogą stanowić praktyczny i oryginalny prezent na okoliczność baby shower, urodziny czy dzień dziecka. W przyszłości posłużą jako pamiątka, bo chyba każdy rodzic lubi powracać do czasów, kiedy jego pociecha była jeszcze malutka i zaczęła poznawać świat rosnąc.

Miarka wzrostu na ścianę

Samo aplikowanie naklejki pomoże Państwu spędzić miło czas ze swoją pociechą. Wybór wzoru, miejsca można zostawić latorośli. Dzieci są z natury ciekawskie i lubią robić nowe rzeczy, więc z pewnością będą chciały pomóc. Sam pomiar wzrostu to kolejny pretekst do zabawy. Dodatkowym plusem jest fakt, że dzięki miarce wzrostu na ścianę, dziecko poznaje świat liczb, uczy się robienia pomiarów i cieszy się z każdego dodatkowego centymetra.

Dodatkowo taka miarka może być sposobem na zmotywowanie malucha do działania. Niektóre dzieci są niejadkami. Inne nie lubią warzyw i rodzice szukają patentów jak przekonać je do jedzenia. Pomiar ze słowami „jedz witaminki to urośniesz”, może pozytywnie wpłynąć na malucha i zarazem zmotywować go do zdrowego stylu życia.

Nasza naklejka miarka wzrostu ma wiele zastosowań począwszy od dekoracyjnych po edukacyjne, nie wspominając o dodatkowych jakim jest wartość sentymentalna. Są bardzo użyteczne, a równocześnie przyjazne dla środowiska. Jednym słowem – to najlepsze co możecie kupić Państwo by ucieszyć swoje dziecko i zapewnić mu radość z powodu wzrastania.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: