MENU
Jesteś tutaj: MAGNESY I OZDOBY POLSKA

Magnesy na lodówkę z miastami Polski

Magnesy na lodówkę z miastami Polski

Czytaj więcej...

Jeszcze kilkanaście lat temu, magnes był jedną z głównych pamiątek, jakie Państwa dzieci przywoziły ze szkolnych wycieczek. Magnesy od zawsze były (i nadal są) popularnym, drobnym prezentem. Idealnym by obdarować bliskich czy przyjaciół, wracając z wojaży.

W dobie pandemii koronawirusa, podróżowanie zostało znacznie utrudnione. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystali Państwo z naszej bogatej oferty! Magnesy na lodówkę przedstawiające miasta Polski, wywołają uśmiech na wspomnienie czasów, gdy bez trudu mogliśmy zwiedzać inne miejsca.

Tym bardziej, że nasze magnesy są estetyczne i wykonane z wysokogatunkowych materiałów. To sprawia, że w asortymencie naszego sklepu, znajdą Państwo wyłącznie pełnowartościowe produkty, które posłużą Pani/Panu przez długie lata. Nadruki charakteryzują się żywymi, nasyconymi kolorami I ładnymi zdjęciami, przyciągającymi także uwagę dzieci.

Magnesy z miastami Polski – pomysł na drobny prezent dla seniorów

Sklep z magnesami przedstawiającymi miasta Polski jest na to miejscem idealnym. Dlaczego? Magnesy to nadal świetny pomysł na ciekawy prezent. Szczególnie dla osób starszych, którym nieprędko dane będzie ponownie podróżować po kraju. Posłużą jako praktyczny dodatek do kuchni. Ponadto magnesem senior może przyczepić kartkę na lodówkę i już nigdy nie zapomni o liście zakupów czy porach zażywania leków. Magnesy to lepsza alternatywa od karteczek samoprzylepnych, które z łatwością mogą się odkleić i gdzieś zawieruszyć.

Pomoce naukowe? Magnesy z miastami Polski polecają się

Magnesy na lodówkę mogą być także naklejane na magnetyczne tablice tak modne w pokojach dziecięcych. Dzięki temu mogą też służyć Państwa dziecku/dzieciom do nauki. Na naszych tablicach może Pan/Pani narysować (lub wyciąć w z nich) mapę Polski, a nie niej nakleić w odpowiednim miejscu magnesy i w ten ciekawy sposób opanować geografię kraju. Dzięki takiemu urozmaiceniu, nauka przestanie być nudnym obowiązkiem dla Państwa dzieci. Na takiej mapie można też naklejać magnesy z miastami Polski, które mieliście okazję rodzinnie odwiedzić.

W naszej ofercie znajdą Państwo magnesy z najpopularniejszymi miastami i regionami naszego kraju. Każdy magnes przedstawia charakterystyczny widok, budynek lub grafikę z postacią, pochodzącą z danego obszaru Polski. Oferujemy także magnesy na życzenie klienta. Jeśli nie znaleźli Państwo jakiegoś miasta w naszej ofercie proszę o maila ze zdjęciem. Wykonamy je specjalnie dla Pani/Pana pociechy.

Niebanalny kształt magnesów na lodówkę z miastami Polski

W naszym sklepie w ofercie magnesów z miastami Polski, wprowadziliśmy także serię magnesów pt. "Zamknięte wspomnienia". Nadruki mają formę popularnego słoika z nakrętką i zawierają tematycznie dobraną grafikę, np. z Morzem Bałtyckim. Tę serię magnesów z miastami Polski stworzyliśmy dla tych z Państwa, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania i wzornictwo. Taki magnes nada świeżego wyglądu starej lodówce.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep by kupić magnesy?

Nasze produkty charakteryzują się ponadprzeciętną siłą przyciągania, której powierzchnia wypełnia cały tył nadrukowanego wzoru. Z powodzeniem utrzymają dzięki temu zdjęcia i widokówki, których nie chcecie Państwo trzymać w szufladzie. Za pomocą magnesów, mogą też Państwo umieścić na lodówce ulubione przepisy lub rozpiskę z dietą.

Magnesy z miastami Polski to świetny pomysł na prezent dla Państwa przyjaciół. Może Pan/Pani wybierać spośród wielu flagowych miejsc w Polsce. Na życzenie, zapakujemy wybrany przez Państwa towar w prezentowe opakowanie. Prosty i zarazem elegancki styl, pozwala nam dopasować produkty do praktycznie każdego wnętrza. Dlatego magnesy z miastami Polski, to idealny prezent dla każdego, a nasz sklep ma je najlepsze na rynku.

Kategorie:
Wielkość magnesu:
Sortuj:
Na stronie: